Forum estetykologiczne

Subtelne forum pewnej boskiej klasy. :P


#1 2008-04-10 00:39:21

Eneinara

Moderator- Kobieta Pracująco-sprzątająca =)

8095064
Call me!
Skąd: Chardzuffk :)
Zarejestrowany: 2008-01-20
Posty: 718
Punktów :   
Jak bardzo jestem świrusem?: Niewątpliwie bardzo bardzo
Uroczyście przyżekam być wiernym zasadom forum:: Na Dumę i własną Nogę... :)

Opowiadanko

Dzien dobry!

Witam panstwa na corocznym festynie miłosci, bo my ogólnie to sie wszyscy kochamy jak nikt inny...
Dzis chcialam poszerzyć wasze horyzonty na tematy TABU. Wśrod nas są kosmici i dobrze o tym wiecie, przecież czytaliście wypowiedzi w internecie o tych istotach poza ludzkich!! No dobrze, nie bede przynudzała wstępami, bo nie o to mi chodzi żeby moich czytelników wpędzić w zakłopotanie słowem pisanym jak nasi sławni poeci jak: Stanisław Mickiewicz czy Edward Tuwim, który napisał słowa piosenki do "jedzie pociąg z daleka" Krzyszfofa Rynkowskiego JEEE to były czasy te prywatki w stylu techno muzyki, a nie tak jak teraz młodzież to tylko rozumie, no i miałam kończyć i nie kończę,

a dlaczego??? nie powiem

I tu stawiam Ci pytanie hipotetyczny czytelniku mojej wypowiedzi haa Audiotele na numer 508544060!!
TAK or NOT??

Ale najpierw o mioch przezyciach i emocjach które odgrywają tutaj kluczową role w moim postepowaniu achhh... dzis moja psychika zostala skrzywiona do konca zycia i jeden dzien dluzej, a mianowicie ktos zagral na moich uczuciach jak na starej kobzie to był on-cholerny dziad i nicpon, jak juz sie domysliliscie o kogo chodzi, to dobrze, w koncu to opowiadanko dla inteligentnych i kulturalnych ludzi, pelnych rozumu. Musialam wam o tym powiedziec, musialam sie wyżalic, poniewaz moja psycha dzisiaj podupadła. Pewnie teraz bede w dolku jeszce przez jakies na oko 37 dni roboczych!! Tak ,czy rozumiecie moj bol czy potraficie postawic sie w mojej sytuacji?? NIEE?? -Wiedzialam, lecz jak o tym pisze to lepiej mi na sercu. Juz nie jest tak źle mam Was i jestem szczesliwa, ze moge sie z wami podzielic moimi smutkami, ze moge komus sie wyzalic, że ktos to przeczyta, ze ktos skomentuje pocieszając... A raczej pocieszy komentujac...

I to by bylo na tyle, bo mi sie nie chce długich opowiadan pisać, bo ja za to nie mam płacone, więc kończe moi mili i kochani czytelnicy.. och nie bede wam tu prawiła komplementów, bo to komplementy prawic powinniscie WY MI!! a jak wy mi to i ja wam i tak pozniej kolo sie zakreca...


Don't give up on the dream
Don't give up on the wanting

Because I want you too 

Offline

 

#2 2008-04-10 00:40:26

Eneinara

Moderator- Kobieta Pracująco-sprzątająca =)

8095064
Call me!
Skąd: Chardzuffk :)
Zarejestrowany: 2008-01-20
Posty: 718
Punktów :   
Jak bardzo jestem świrusem?: Niewątpliwie bardzo bardzo
Uroczyście przyżekam być wiernym zasadom forum:: Na Dumę i własną Nogę... :)

Re: Opowiadanko

I co o tym myslicie?
lol... teraz pewnie udajecie, ze mnie nie znacie


Don't give up on the dream
Don't give up on the wanting

Because I want you too 

Offline

 

#3 2008-04-10 21:51:32

Harry

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-21
Posty: 486
Punktów :   

Re: Opowiadanko

eee
<klask klask>

bardzo ambitne...

Offline

 

#4 2008-04-10 21:52:07

Harry

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-21
Posty: 486
Punktów :   

Re: Opowiadanko

Nie no żartuję
może być

Offline

 

#5 2008-04-11 00:31:04

Eneinara

Moderator- Kobieta Pracująco-sprzątająca =)

8095064
Call me!
Skąd: Chardzuffk :)
Zarejestrowany: 2008-01-20
Posty: 718
Punktów :   
Jak bardzo jestem świrusem?: Niewątpliwie bardzo bardzo
Uroczyście przyżekam być wiernym zasadom forum:: Na Dumę i własną Nogę... :)

Re: Opowiadanko

zartownis...


Don't give up on the dream
Don't give up on the wanting

Because I want you too 

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.falubazogame.pun.pl www.shinobi-world.pun.pl www.pracownicymzk.pun.pl www.wsap.pun.pl www.forumijmuiden.pun.pl