Forum estetykologiczne

Subtelne forum pewnej boskiej klasy. :P


#1 2008-01-28 09:06:16

Harry

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-21
Posty: 486
Punktów :   

Rozdział II i pół

Rozdział II i pół
romantyczny pocałunek


Izoldę nie wątpliwie uraziło to co jej powiedział Krystyn.
-Ludzie mogą mieć dwie różne sznurówki, to ja mam nie mieć różnych butów?-wrzeszczała do siebie-Grunt to oryginalność.-Za sobą słyszy głos.
-Nie, moja ty perełko  średniowiecznej kontemplacji. Grunt to dualizm bezosobowy w trzeciej osobie liczby pojedyńczej czasu zachodnioeuropejskiego.-wymamrotał Słocz gładząc swoją seksowną bródkę.
_Ah, mój ty piżmowcu kochany- wrzasnęła i namiętnie go pocałowała.
-Cóż za niekonwencjonalno-obligatoryjny typ postawy koleżanka reprezentuje swoją "persona non grata".-odparł niezwykle romantyczne Słocz.
-"Ze co, pięknego mam grata"? Ridż jak mogłeś!!!-spoliczkowała go mocno, bo znowu jej się pomyliło.  Po czym szybko uciekła. Na próżno szukał jej wszędzie, w lodówce, w pralce, za wykresem funkcji y=2x-4, nie było jej też w wąsach króla Borata VII, ale także nie było jej w wąsach dowódcy Boratowej armii, Generała Bębenka, znanego powszechnie pod pseudonimem T.W. "Banderas".

Offline

 

#2 2008-02-02 14:05:01

Harry

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-21
Posty: 486
Punktów :   

Re: Rozdział II i pół

Izolda postanowiła jednak ponownie spotkać się z krystynem, gdy już będzie miała dwa takie same buty.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsap.pun.pl www.falubazogame.pun.pl www.shinobi-world.pun.pl www.pracownicymzk.pun.pl www.nicniewiadomo.pun.pl